Kalite Politikamız

Ülkemizde onlarca profil üreticisi bulunmaktadır. Her profil üreticisi kendi şartlarında en kaliteli ve mükemmel profili üretmeye çalışmaktadır. Profil kaliteleri arasındaki farklar kullanıcıların anlayamayacağı kadar azdır... Önemli olan ve farkı yaratan ise bu profilleri işleten ve montajı yapan üretici bayilerin, üreticiler desteğinde sürdükleri çalışma sistemidir. PVC doğramalara 100 yıl garanti verilirken, 2 yıl tamamlanmadan bir çok şikayetlerin ortaya çıktığı bilinen bir gerçektir. Üretici bayiler, doğrama üretimini gerektiği gibi yapmazlar ise, profil kalitesi ne olursa olsun kullanıcıların şikayetleri bitmeyecektir.

ÜSTÜNPEN, gelişmiş bilgisayar programları ile projelendirme, hesaplama ve üretim planlama çalışmalarını büyük titizlikle uygularken, müşteri memnuniyetini en üst sınırda sağlayabilmek için gereken detaylara ve düzene önem veriliyor.

PVC ve Alüminyum Profillerin istenilen ölçü ve biçimde kesimi, çapak temizliği, köşe montajları, delik açma ve birleştirme işlemleri günümüzün kendi sektöründeki en gelişmiş ve basınçlı hava ile çalışan yarı otomatik ve otomatik tezgahları ile yapılmaktadır. Bu suretle son derece hızlı ve hatasız ürünler yaratılmaktadır.

Üstünpen, adına yakışır üstün üretimini Türk Standartları Enstitüsü tarafından belgelendirilmiş TS 12225 standartlarına uygun, Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ile tescilli olarak sürdürmektedir.