Hakkımızda

İnşaat, tuğla, nakliyat ve hayvancılık sektöründe 40 yıllık bir ticaret geçmişi bulunan üstün Ailesi'nin üçüncü kuşağı, günümüzde üSTüNPEN ünvanı ile PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere üretiminde onur duyduğu geçmişine yaraşır bir sistemi kurduğuna inanıyor.

ÜSTÜNPEN, Kocaeli'nin kendi sektöründeki en büyük kuruluşudur. 1000 m2 si kapalı toplam 3000 m2 lik bir tesiste, günümüzün ileri teknoloji ürünü makina ve tezgahları, uzman personeli ile üretim ve montaj hizmetlerini sürdürüyor.

PVC pencere ve kapı sistemleri, son 10 yıldır ülkemizde geleneksel kapı ve pencere doğramalarına tartışmasız bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Isı ve ses yalıtımı, sert iklim koşullarına dayanıklılığı, çevreye uyumuyla, sağlıklı yaşama katkı veren; hayatı kolaylaştırması ve konfor sağlamasıyla huzur veren; kolay uygulamasıyla, mimari yaratıcılığa desteğiyle yapıları güzelleştiren uzun ömrüyle ve bakım kolaylığıyla ekonomik malzemelerdir...

Kesintisiz, hızlı ve hatasız üretim yapabilicek modern teknoloji ürünü ekipmanları, konusunda uzman sertifikalı personeli ile Kocaeli'nin en büyük PVC doğrama üreticisi olan ÜSTÜNPEN, Dünyanın kabul ettiği uluslararası ISO 9002 kalite standardındaki TECNOPLAS ve SCHUCO PVC profilleri, yine yüksek teknoloji ürünü Alüminyum profilleri işleyerek, halkımızın hakettiği ürün ve hizmeti sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.